Avastage uusi viise, kuidas kohvi valmistada

Jahvatage ise oma kohvioad. On väga vähe asju, mis lõhnavad paremini, kui värskelt jahvatatud kohvioad või äsja valminud tass kohvi.

Julgege avastada uus kohvimaitse järgmine kord, kui sisseoste teete. Kui te joote oma igapäevase rutiini vältel mõõdukalt röstitud kohvi, proovige üks kord tumedat rösti. See on nii lihtne!

Kui soovite olla eriti tänapäevalik, siis valmistage kohvi nn. valamise meetodil (n. Chemex purgis). See aeglane valmistusviis toob esile pisikesi nüansse kohvi aroomis ja maitses ning annab kohvile eriti puhta maitse. Chemex purk on vallutanud paljude inimeste südame oma disainiga ning sellest on saanud äärmiselt populaarne toode.

Kohvi pruulimine Chemex purgis

Võtke 70 g jämedalt jahvatatud kohvi ühe liitri vee kohta. Soojendage vesi 96 – 98 kraadini Celsiuse järgi, niisutage õrnalt kohvi ning ootage umbes 30 sekundit. Valage ülejäänud vesi aeglaselt kohvi peale. See võib võtta kuni 3.5 minutit.

Serveerige ja nautige!

Huvi tõeliselt hea kohvi vastu toob üle kogu maailma inimesi kokku ning me saame inspiratsiooni kohtadest, kus leidub põnev kohvikultuur.