Jätkusuutlikkuse eesmärgid

Me võtame vastutuse inimeste ja keskkonna eest kohvitootmise igas etapis – kohvioast kohvitassini.

Next Generation Coffee

Next Generation Coffee on alustavate kohvikasvatajate toetamiseks ja harimiseks välja töötatud algatus. Kliimamuutuste tõttu arvab üha vähem uue põlvkonna kohvikasvatajaid, et seda tegevusala ootab helge tulevik. Kuid kui kohtume kohvikasvatajatega kaugetel mäenõlvadel üle kogu maailma, näeme hoolimata suurenevatest väljakutsetest siiski sära, pühendumust ja kirge.

Pakume arenguvõimalusi, haridust, tihedat koostööd ja otsekaubandust, et saaksime ka edaspidi kvaliteetset kohvi pakkuda.

Climate Smart Packaging

1993. aastal kõrvaldasime oma pakenditest alumiiniumi, olles esimesed Euroopas, kes seda tegid. Sestpeale oleme astunud olulise sammu edasi, asendades fossiilplasti taastuvast ressursist – suhkruroost – toodetud plastiga. Me kutsume seda kliimateadlikuks pakendiks. Me ei plaani sellega piirduda – praeguse 73% asemel on 2030. aastaks 100% meie pakenditest valmistatud taaskasutatud või taastuvatest materjalidest.

Sertifitseeritud kohv

Oleme üks suurimaid õiglase kaubanduse ja mahekohvi importijaid. 2020. aastal oli 81% meie kohvist sertifikaadiga, aasta varem oli sama näitaja 72%. Kasv tuleneb peamiselt Rainforest Alliance’i sertifikaadiga kohvi mahtude kasvust. Meie eesmärk on aga, et 100% kohvist oleks sertifikaadiga.

Jätkusuutlikkuse eesmärgid

Näita

Iga-aastased jätkusuutlikkuse aruanded

Näita

Tootemärgistuse

Näita

Climate Smart Packaging

Näita