Next Generation Coffee Lovers - Rwanda

Rwanda keskmine röst kohv on valmistatud 100% araabikast ning selle mõnusas järelmaitses on tunda magusat, sametist vihjet päikeseküpsetele kirssidele.

Röstimisaste 3
Täidlus 4
Happesus 4

Tuhande mäe maa erakordne kohv

Rwandat on õnnistatud suurepäraste kohvikasvatustingimustega: suured kõrgused, vulkaanilised mullad, rohkelt päikest ja ekvatoriaalne udu.

Rwanda kohv on kohvisõprade seas väga populaarne ja nüüd on see meeldiv keskmine röst ka teile nautimiseks saadaval. Avastage saladus, mida kohvieksperdid juba teavad: mahlakate kirsside mitmetahuline maitse ja haruldane, elav puuviljane järelmaitse.

Next Generation Coffee Lovers Rwanda on Rainforest Alliance sertifikaat – sõltumatu märgis, mis keskendub bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele, säästva põllumajanduse meetoditele ning farmerite töötingimustele ja elatisele. Märgis aitab farmeritel rakendada kliimasõbralikke põllumajandusmeetodeid, et looduslikke ökosüsteeme farmides ja nende ümbruses ei hävitataks.

Selle Rainforest Alliance Certified™ märgisega toote ostmine tähendab, et toetad bioloogilist mitmekesisust. Lisateavet leiad aadressilt www.ra.org

Kohvi riigid ja maitse

Näita

Proovi ka kohvi NGCL Brazil!

Näita