Erikohv

Erikohv on meie kõige ekslusiivsem kohvivalik restoranidele ja kohvikutele. Selleks, et kuuluda meie eksklusiivsesse valikusse, peab kohvil olema jälgitav päritolu, huvitav taustalugu ja, muidugi, erakordselt head omadused. Erikohv (ingl specialty coffee) sisaldab kohviube, mis on kasvatatud täiuslikes tingimustes ning seejärel korjatud, pestud ja kuivatatud valitud meetoditel. See annab kohvile ainulaadse ja erilise, vaid sellele iseloomuliku maitse, mida hiljem tõstetakse esile vastavalt valitud röstimis- ja täiusliku valmistamise meetodiga. Erikohvi päritolu saab alati jälgida teatud piirkonna, koha või isegi kasvanduseni.

Ühe piirkonna (ingl single region) kohvile on omane ainult vastavale alale iseloomulik maitse- ja aroomibukett. Ühe kasvanduse (ingl single estate) kohv on veelgi jälgitavam, mis annab sellele unikaalse iseloomu.

Mountain High

Täiuslik maitse puuviljade värskuse ja intensiivse järelmaitsega.

Näita

Kenya AA

Täiuslik maitse värskendava happesuse ja intensiivsete mustsõstranootidega.

Näita

Power

Tõeliselt kange kohv tugeva puuviljalise happesuse ja tumeda šokolaadi maitse nootidega.

Näita

Carnival

Magus, täiuslik ja hästi tasakaalustatud kohv pähklite ja martsipani nootidega.

Näita

Ethiopian Sidamo

Märkimisväärselt värske happesus, intensiivsete tsitrusenootide ja vürtsika järelmaitsega.

Näita

Cumbia

Avastage magusate rosinate, lagritsa ja mandlite maitset, mis annab sellele täidlasele kohvile kerge happesuse.

Näita

Tanzania AA

Magus ja täiuslik maitse värske kirsi, rosina ja virsiku nootidega. Kauakestev, rikkalik ja kergelt vürtsikas järelmaitse.

Näita

Santana

Mahe ja täidlane maitse kerge iirise, tubaka ja mandli nootidega. Kauakestev järelmaitse, mis meenutab tumedat šokolaadi.

Näita