Hea iseloomuga kohv

Löfbergs ei tähenda kompromisse. Ei pea valima, kas mets või kohvifarm. Võib valida mõlemad. Ei pea valima, kas puhtad veekogud või põllumajandus. Võib valida mõlemad. Ei pea valima, kas bioloogiline mitmekesisus või farmerite sissetulekud. Võib valida mõlemad.

Rainforest Alliance’i sertifikaat garanteerib põllumajanduse jätkusuutlikkuse, ökosüsteemide kaitse ning head tingimused elatise teenimiseks ja põllumeeste tegevuseks. Rikkumata muld, puhas vesi, looduslikud troopilised metsad, õnnelikud farmerid ja rõõmsad kohvijoojad – ei pea valima, kas üks või teine. Löfbergsi kohvioad teevad head kõigile. Ei pea valima keskkonna või enda heaolu vahel. Teeme head kõigile.

Rainforest Alliance

Sõltumatu märgis, mis keskendubbioloogilise mitmekesisuse säilitamisele, säästva põllumajanduse meetoditele ningfarmerite töötingimustele ja elatisele. Märgis aitab farmeritel rakendadakliimasõbralikke põllumajandusmeetodeid, et looduslikke ökosüsteeme farmides janende ümbruses ei hävitataks.​

Rainforest Alliance Certified™ märgisega toote ostmine tähendab, et toetad bioloogilist mitmekesisust.

Lisateavet leiad aadressilt www.ra.org

 

Hea iseloomuga kohv

Selleks, et ka järgmised põlvkonnad saaksid kohvi nautida, on oluline, et kohvi kasvatataks vastutustundlikult ja jätkusuutlikult. Selle tagab Rainforest Alliance’i märgis.

Kohvioad