Tootemärgistused

Suur osa meie tööst seisneb sertifitseeritud farmidest pärit kohvi nõudluse ja tarbimise suurendamises. Aastal 1995 importisime me esimese konteiritäie orgaanilist kohvi Rootsi. Tänaseks on meist saanud üks maailma suurimaid orgaanilise ja Fairtrade’i märgistusega kohvi importijaid.

Tänaseks on kogu meie valikul märgistus. See on üks viis kuidas teha ostmist lihtsamaks tarbijale. Kui sa valid Löfbergsi, valid sa maitsva ja jätkusuutliku kohvi.

Meie tootemärgistused:

Meie kasutuses olevad märgistused keskenduvad pisut erinevatele valdkondadele, kuid nad kõik panustavad jätkusuutlikule arengule inimeste ja keskkonna jaoks.

krav eu
Orgaaniline (KRAV ja EL orgaaniline)
Need märgistused tähendavad, et kohv on kasvatatud orgaanilistest farmides, kus ei kasutata kunstlikke putukamürke ega väetisi.

fairtrade
Fairtrade

Iseseisev tootemärgistus mis keskendub inimõigustele. Farmeritele on kindlustatud miinimumhind ja kooperatiiv saab lisatasu. See võimaldab luua paremad töötamis- ja elamistingimused.

rainforest_alliance
Rainforest Alliance
(Vihmametsade Ühing)
Iseseisev organisatsioon, mis töötab selle nimel, et säilitada bioloogiline mitmekesisus ning et luua jätkusuutlikud elatusvahendid kohvifarmeritele.

utz
UTZ

Mittetulundusühing mis, läbi informeerimise ja hariduse, loob tingimused kõrgema elatustaseme ja jätkusuutlikuma ja suurendatud tootlikkuse jaoks.